Seizoen 2019-2020

Zie onder voor de afgelopen wedstrijden en hun uitslagen.

MaandDagWedstrijdBadVoor wie?LocatieInzw.Info
November16–17
23–24
Brabantse Winter
Kampioenschappen (BWK)
25mJunioren en ouder
Limieten
Tongelreep
Eindhoven
12:00Limieten
Livetiming
December1Regionale Open Masters
Regio West Deel 3
25mMastersTongelreep
Eindhoven
13:15Programma
Bepalingen
 5–8NJJK Korte Baan25mJunioren/Jeugd
Top 60 Junioren 1–2
Limieten Junioren 3+
Tongelreep
Eindhoven
8:30 (vr)
9:00 (za/zo)
16:30 (do/F)
Bepalingen
Top Jongens
Top Meisjes
 13–15Swim Cup Amsterdam50mJeugd/Senioren
Limieten
Sloterparkbad
Amsterdam
9:00
16:30 (B-F)
18:00 (A-F)
Bepalingen
 15Zuidelijke Cirkel Deel 625mMastersTongelreep
Eindhoven
13:25Programma
Tussenstand
 15Minioren-Junioren Deel 225mMinioren/Junioren
Deelname verplicht
De Wisselaar
Breda
12:30Bepalingen
 20–22ONK Korte Baan25mJeugd/Senioren
Limieten
Drieburcht
Tilburg
9:00
17:30 (F)
Limieten &
Bepalingen
 20–21NJK Lange Afstanden25mJunioren
Top 16+5R
Drieburcht
Tilburg
 Bepalingen
 28–30Speedo Swimmeet Maastricht25mJunioren en ouder
Op uitnodiging
Geusseltbad
Maastricht
7:45
17:45 (F)
17:00 (ma/F)
Livetiming
Januari12Zwemcompetitie Deel 325mMinioren en ouder
Deelname verplicht
Golfbad
Oss
12:30Tussenstand
 19Minioren-Junioren Deel 325mMinioren/Junioren
Deelname verplicht
   
 23–26ONMK Korte Baan25mMastersZwemcentrum R’dam
Rotterdam
11:30 (do)
8:00 (ochtend)
12:00 (middag)
Bepalingen
Livetiming
Februari1–2Regionale Estafette
Kampioenschappen
25mJunioren en ouder
Op uitnodiging
Drieburcht
Tilburg
  
 9Regio Minioren Club Meet Deel 225mMinioren
Deelname verplicht
Olympia
Waalwijk
  
 9DWT’s Zevende Vlinderslaggala25mJunioren en ouderBoerhaavebad
Haarlem
16:30Bepalingen
Maart15Zwemcompetitie Deel 425mMinioren en ouder
Deelname verplicht
Drieburcht
Tilburg
13:10Tussenstand
 29Minioren-Junioren Deel 425mMinioren/Junioren
Deelname verplicht
Drieburcht
Tilburg
13:10Bepalingen
April3–5Swim Cup Den Haag50mJeugd/Senioren
Limieten
Het Hofbad
Den Haag
9:00
16:30 (B-F)
18:00 (A-F)
Bepalingen
 5Nationale Arena Club Meet50mMinioren
Op uitnodiging
   
 9–12Swim Cup Eindhoven50mJeugd/Senioren
Limieten
Tongelreep
Eindhoven
10:00 (do)
9:00 (vr/za/zo)
16:30 (BC-F)
18:00 (A-F)
Bepalingen
 10NK 5000m Jeugd/Senioren
Limieten
   
 30–3ONMK Lange Baan50mMastersTongelreep
Eindhoven
  
Mei10Minioren-Junioren Deel 525mMinioren/Junioren
Deelname verplicht
  Bepalingen
 16–17
23–24
Regionale Zomer
Kampioenschappen (RZK)
50mJunioren en ouder
Limieten
Tongelreep
Eindhoven
  
Juni6–7Brabantse Minioren Finale25mMinioren
Top 18 Brabant
Drieburcht
Tilburg
  
 11–14NJJK Lange Baan50mJunioren/Jeugd
Ranglijst Junioren 1–2
Limieten Junioren 3+
   
 13–14Regionale B-Kampioenschappen Junioren en ouder
Omgekeerde limieten RZK
   
 19–20NJK 800/1500m50mJunioren
Ranglijst
   
 19–21ONK Lange Baan50mJeugd/Senioren
Limieten
   

Afgelopen

MaandDagWedstrijdBadVoor wie?Locatie Info
November10Regio Minioren Club Meet Deel 125mMinioren
Deelname verplicht
De Warande
Oosterhout
 Uitslag KNZB
Tussenstand
 8 (vr)LAC-wedstrijd TRB-RES 1
25mIedereen
Op inschrijving
Drieburcht
Tilburg
 Uitslag Volgt
Tussenstand
 3Zwemcompetitie Deel 225mMinioren en ouder
Deelname verplicht
Drieburcht
Tilburg
 Uitslag KNZB
Tussenstand
 2 (za)Zuidelijke Cirkel Deel 525mMastersGeusseltbad
Maastricht
 Uitslag KNZB
Oktober27Limietwedstrijd TRB-RES 125mIedereen
Zelf inschrijven
Drieburcht
Tilburg
 Uitslag KNZB
Livetiming
 26–27Memorial Anteunis
25mOCTRozebroeken
Gent
 Uitslag
 20Limietwedstrijd De Warande25mIedereen
Zelf inschrijven
De Warande
Oosterhout
 Uitslag KNZB
 6Zwemcompetitie Deel 125mMinioren en ouder
Deelname verplicht
Tongelreep
Eindhoven
 Uitslag KNZB
Tussenstand
September29Minioren-Junioren Deel 125mMinioren/Junioren
Deelname verplicht
De Wisselaar
Breda
 Uitslag KNZB
 22Zuidelijke Cirkel Deel 425mMastersDe Banakker
Etten-Leur
 Uitslag KNZB
Uitslag PDF
 22NK Estafette25mJunioren en ouder
Op uitnodiging
Tongelreep
Eindhoven
 Uitslag KNZB
Livetiming
Sluit Menu