Afgelopen weekend was alweer het laatste van de twee weekenden van de jaarlijkse Brabantse Winter Kampioenschappen. Deze werden zoals gebruikelijk gehouden in het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven. Als derde ploeg met 34 ingeshreven zwemmers zijn we uiteindelijk tweede geworden in het algemeen medailleklassement (van de 35 ingeschreven verenigingen). Wij feliciteren alle zwemmers met hun medailles en met de vele gezwommen persoonlijke records en seizoensrecords!

Alle zwemmers en trainers mogen terugkijken op een mooi en geslaagd kampioenschap! Hieronder de links naar de uitslag en de gemaakte foto’s door de organisatie.

Klik hier voor de livetiming
Klik hier voor de volledige uitslag (PDF)
Klik hier voor de foto impressie

Medailles

Ondanks dat er deze editie in totaal minder medailles te verdienen vielen heeft TRB-RES een record aantal medailles weten te behalen: 110 stuks. Hiermee hebben we een tweede plaats opgeëist in het medailleklassement. Bij de dames zijn we zelfs de beste van Brabant!

Hieronder volgt de top 10 uit het medailleklassement en een overzicht van alle medaillewinnaars van TRB-RES.

PlaatsVerenigingGoudZilverBronsTotaal
1PSV755541171
2TRB-RES472835110
3Hieronymus31251672
4Nextline Swimming1111527
5SBC2000112215
6AquaDream102315
7Nuenen5121936
8Merlet5005
9ZV Hydra3508
10De Warande3339

Goud

  • Britt van Diessen (100m rugslag/100m schoolslag/100m vlinderslag/100m vrije slag/100m wisselslag/200m vrije slag/200m wisselslag/400m vrije slag/50m rugslag/50m schoolslag/50m vlinderslag/50m vrije slag, Senioren-Para)
  • Cas Krijger (200m rugslag, Junioren 1 en 2)
  • Evy van Laarhoven (100m vlinderslag/200m vlinderslag, Junioren 3 en 4)
  • Freek Gabriëls (4x200m vrije slag, Jeugd 2 el)
  • Hannah Schellekens (50m rugslag/4x50m vrije slag, Senioren)
  • Indy Mels (100m schoolslag/200m schoolslag/50m schoolslag, Junioren 3 en 4, 4x100m wisselslag/4x200m vrije slag, Junioren 4 el)
  • Indy van Laarhoven (100m vrije slag/50m vlinderslag, Junioren 3 en 4)
  • Ingmar Mulder (4x200m vrije slag, Jeugd 2 el)
  • Kim Roestenberg (200m vlinderslag, Jeugd 1 en 2)
  • Lars Hurks (4x50m vrije slag, Senioren)
  • Lieke van Geijn (4x100m wisselslag/4x200m vrije slag, Junioren 4 el)
  • Melissa van der Geld (4x50m vrije slag, Senioren)
  • Nicko Kamphuis (200m vlinderslag/200m vrije slag/400m wisselslag/50m rugslag/50m vlinderslag/4x50m vrije slag, Senioren)
  • Rosa Kremers (100m rugslag/200m rugslag, Junioren 1 en 2, 4x100m wisselslag/4x200m vrije slag, Junioren 4 el)
  • Rosalie van Druenen (100m schoolslag/100m vlinderslag/100m vrije slag/200m vrije slag/50m rugslag/50m schoolslag/50m vlinderslag/50m vrije slag, Jeugd 1 en 2-Para)
  • Thijn Damen (4x200m vrije slag, Jeugd 1 en 2)
  • Tim van Alphen (4x200m vrije slag, Jeugd 1 en 2)
  • Yara Mels (100m schoolslag/200m schoolslag/200m wisselslag/400m vrije slag/50m schoolslag/800m vrije slag, Junioren 1 en 2, 4x100m wisselslag/4x200m vrije slag, Junioren 4 el)

Zilver

  • Anastasia Renssen (4x200m vrije slag, Senioren)
  • Anne Paulusse (4x200m vrije slag, Senioren)
  • Cas Krijger (400m wisselslag, Junioren 1 en 2)
  • Evy van Laarhoven (200m wisselslag, Junioren 3 en 4)
  • Freek Gabriëls (4x100m vrije slag, Senioren)
  • Hannah Schellekens (100m vlinderslag/50m vlinderslag/4x200m vrije slag, Senioren)
  • Indy van Laarhoven (200m rugslag/200m vrije slag/400m vrije slag/50m rugslag/50m vrije slag/800m vrije slag)
  • Kim Roestenberg (100m wisselslag, Jeugd 1 en 2)
  • Lars Hurks (4x100m vrije slag, Senioren)
  • Liza Theuns (4x100m vrije slag, Junioren 1 en 2)
  • Marith Ewijk (4x100m vrije slag, Junioren 1 en 2)
  • Maud van Zwienen (100m schoolslag/100m vrije slag/50m schoolslag/4x100m vrije slag, Junioren 1 en 2)
  • Melissa van der Geld (4x200m vrije slag, Senioren)
  • Nicko Kamphuis (100m vlinderslag/100m wisselslag/200m rugslag/200m schoolslag/200m wisselslag/400m vrije slag/4x100m vrije slag, Senioren)
  • Rosa Kremers (50m rugslag/800m vrije slag/4x100m vrije slag, Junioren 1 en 2)
  • Thijn Damen (4x100m vrije slag, Senioren)
  • Yara Mels (100m wisselslag/200m rugslag/200m vrije slag, Junioren 1 en 2)

Brons

  • Anastasia Renssen (4x100m vrije slag/4x100m wisselslag, Senioren)
  • Anne Paulusse (800m vrije slag, Senioren)
  • Cas Krijger (100m rugslag/1500m vrije slag/50m rugslag, Junioren 1 en 2)
  • Evy van Laarhoven (200m rugslag/50m rugslag/50m vlinderslag, Junioren 3 en 4)
  • Hannah Schellekens (100m vrije slag/200m vlinderslag/50m vrije slag/4x100m vrije slag/4x100m wisselslag, Senioren)
  • Indy Mels (100m wisselslag/200m vlinderslag/400m wisselslag, Junioren 3 en 4)
  • Indy van Laarhoven (100m rugslag, Junioren 3 en 4)
  • Ingmar Mulder (100m vlinderslag/200m rugslag/50m vlinderslag, Junioren 1 en 2)
  • Kim Roestenberg (200m wisselslag, Jeugd 1 en 2, 4x100m vrije slag/4x100m wisselslag, Senioren)
  • Lieke van Geijn (100m vrije slag/50m vrije slag, Junioren 3 en 4)
  • Maud van Zwienen (200m rugslag/200m schoolslag/200m wisselslag/50m rugslag/50m vrije slag, Junioren 1 en 2)
  • Melissa van der Geld (4x100m vrije slag/4x100m wisselslag, Senioren)
  • Nicko Kamphuis (100m rugslag/100m vrije slag/1500m vrije slag/50m schoolslag, Senioren)
  • Rosa Kremers (200m vrije slag/400m vrije slag, Junioren 1 en 2)
  • Yara Mels (100m vlinderslag/100m vrije slag, Junioren 1 en 2)
Medailleregen bij Brabantse Kampioenschappen
Sluit Menu