TRB-RES

Zwemvereniging Tilburg

Foto archief

Algemeen

2017-07-09 Afsluiting waterpoloseizoen
2015-09-12 Warande Jeugd waterpolo toernooi

2013-09-07 Warande Jeugd waterpolo toernooi

Mini's

2018-06-17 minipolo toernooi TRB-RES
2017-06-25 minipolo toernooi TRB-RES
2017-01-22 minipolo toernooi in Aquamigos Waalwijk

2016-12-18 minipolo toernooi in Aqua-Novio Nijmegen
2016-11-26 Pietenparcours bij de Minipolo
2016-06-19 Minipolo toernooi TRB-RES
2016-04-10 Minipolo toernooi Eindhoven
2016-03-28 Minipolo toernooi Spijkenisse
2016-03-13 Minipolo toernooi Sint-Oedenrode
2016-02-21 Minipolo toernooi Bergen Op Zoom (verslag)
2015-10-17 Minion toernooi (verslag)
2014-05-31 afsluiting seizoen
2014-05-18 Minion toernooi

Gemengd E

2018-03-04 thuis tegen TRB-RES EG2
2017-03-05 thuis tegen Nuenen EG1
2014-09-28 thuis tegen Hieronymus
2014-05-31 afsluiting seizoen 
2014-05-18 Minion toernooi
2014-04-05 thuis tegen SBC2000
2014-04-05 thuis tegen Hieronymus
2014-03-29 uit tegen De Vennen
2014-02-22 uit tegen De Schelde
2014-02-08 uit tegen De Warande
2014-02-01 thuis tegen De Schelde
2014-01-26 thuis tegen SBC-2000
2014-01-18 uit tegen Hieronymus
2013-12-07 uit tegen De Vennen
2013-11-23 thuis tegen De Warande
2013-11-16 uit tegen SBC2000
2013-11-09 uit tegen De Schelde
2013-11-03 INNAX Mini waterpolo Event
2013-11-02 uit tegen Hieronymus
2013-10-27 thuis tegen De Vennen
2013-10-26 thuis tegen De Schelde
2013-09-28 uit tegen De Warande

Gemengd D

2018-03-04 thuis tegen VZV Njord DG1
2017-10-29 thuis tegen VZV Njord DG2
2017-04-02 Kampioenen thuis tegen Hellas-Glana DG1
2017-03-05 thuis tegen DZT62 DG1/De Punderman DG1
2016-11-13 thuis tegen VZV Njord DG3
2016-04-23 uit tegen SBC2000 DG1
2016-03-26 Paas toernooi bij De Vennen
2016-03-24 Waterpolo clinic met Robin Lindhout
2016-03-13 thuis tegen AquAmigos (+ kampioensfeestje)
2016-02-28 thuis tegen De Schelde 1
2016-01-24 thuis tegen De Vennen 1
2015-10-04 thuis tegen DBD 1
2015-09-27 thuis tegen Hieronymus 1
2015-09-20 thuis tegen SBC2000 12015-04-18 uit tegen SBC2000 1
2015-03-14 uit tegen SBC2000 1
2015-03-07 thuis tegen De Warande
2015-02-28 uit tegen De Schelde
2015-02-01 thuis tegen SBC2000 2
2014-12-13 uit tegen De Vennen
2014-11-22 uit tegen Hieronymus
2014-11-15 thuis tegen SBC2000 1
2014-11-08 uit tegen De Warande
2014-10-05 thuis tegen De Vennen
2014-09-21 thuis tegen ZPC De Zeeuwse Kust 2014-03-29 thuis tegen Arethusa
2014-02-01 thuis tegen De Treffers
2013-11-17 thuis tegen DBD
2013-11-03 thuis tegen Aegir
2013-09-28 uit tegen De Treffers

Jongens C

2017-02-05 thuis tegen De Treffers CJ1
2017-01-22 thuis tegen DBD CJ1
2016-10-16 thuis tegen PSV Waterpolo CJ1
2016-09-18 thuis tegen Hieronymus CJ1
2016-03-27 De Vennen paastoernooi C & B-Jeugd
2015-09-27 thuis tegen Hieronymus 1
2015-09-20 thuis tegen DIO 1
2015-06-07 NK kwalificatie thuis tegen UZSC

2015-04-04 teamuitje
2015-04-19 thuis tegen De Treffers 1 + kampioensfeestje
2015-03-21 uit tegen Arethusa
2015-03-14 uit tegen Argo
2015-03-07 thuis tegen ZVDO 74 - filmpje
2015-02-28 uit tegen SBC2000
2015-02-07 uit tegen De Treffers 2
2015-02-01 thuis tegen OZC57
2015-01-17 uit tegen De Treffers 1
2014-11-16 thuis tegen Argo
2014-11-08 uit tegen ZVDO 74
2014-10-11 uit tegen Gorgo
2014-10-05 thuis tegen De Treffers
2014-09-27 uit tegen OZC'57
2014-09-21 thuis tegen Gorgo
2014-06-01 uit tegen De Kempvis
2014-05-24 thuis tegen De Kempvis
2014-03-29 huldiging Kampioenen
2014-04-05 uit tegen De Vennen
2014-03-29 thuis tegen Aegir
2014-02-08 uit tegen De Vennen
2014-02-01 uit tegen Aegir
2014-01-18 uit tegen De Treffers
2013-12-15 thuis tegen Argo
2013-12-07 uit tegen Aquamigos
2013-11-24 thuis tegen De Treffers
2013-11-17 thuis tegen DBD
2013-11-10 thuis tegen De Vennen
2013-11-03 thuis tegen Aegir
2013-10-26 uit tegen DBD
2013-10-12 uit tegen Argo
2013-10-06 thuis tegen Aquamigos
2013-09-28 uit tegen De Treffers
2013-09-22 thuis tegen Aquamigos

Meiden C

2014-05-24 thuis tegen ZVL
2014-04-12 huldiging Kampioenen
2014-04-12 thuis tegen Hieronymus
2013-11-23 thuis tegen De Vennen
2013-11-10 thuis tegen Aquamigos MC1
2013-10-27 thuis tegen SWNZ (SG) MC1

Jongens B

2016-04-23 uit tegen VZV Njord (film) 
2016-03-27 De Vennen paastoernooi C & B-Jeugd
2016-03-05 uit tegen De Treffers (film)
2016-02-28 thuis tegen Argo
2016-01-24 thuis tegen VZV Njord
2015-10-04 thuis tegen Arethusa
2015-04-18 uit tegen De Krabben
2015-03-29 thuis tegen De Krabben (kampioenswedstrijd)
2015-03-01 uit tegen AquAmigos
2015-02-07 uit tegen Arethusa
2015-02-01 thuis tegen De Zuidwesthoek
2015-01-24 uit tegen De Krabben filmpjes (korte samenvatting) (1e partje) (2e partje) (3e partje) (4e partje) 
2014-12-13 uit tegen AquAmigos
2014-11-15 thuis tegen De Zuidwesthoek
2014-10-11 uit tegen De Vennen
2014-10-05 thuis tegen De Arethusa
2014-09-28 thuis tegen De Vennen
2014-02-22 thuis tegen De Warande
2014-02-01 thuis tegen De Zeeuwse Kust
2013-12-15 thuis tegen Aquamigos

Meiden B

2018-03-04 thuis tegen VZV Njord BM1
2017-10-29 thuis tegen Argo BM1
2017-04-02 thuis tegen Argo CM1
2017-03-05 thuis tegen VZV Njord BM1
2017-02-05 thuis tegen Gorgo/De Treffers BM1
2017-01-22 thuis tegen SBC2000 BM1
2016-11-13 thuis tegen VZV Njord BM1
2016-10-16 thuis tegen PSV BM2
2016-03-27 De Vennen paastoernooi C & B-Jeugd
2016-03-24 Waterpolo clinic met Robin Lindhout
2015-11-15 uit tegen De Vennen (foto's van De Vennen fotografe)
2015-09-27 thuis tegen Arethusa 1
2015-04-05 Toernooi De Vennen lekker ontspannen :)

2015-03-21 uit tegen Arethusa C
2015-02-28 uit tegen SBC2000 B
2015-02-01 thuis tegen De Dokkelaers B
2014-10-05 thuis tegen De Vennen B
2014-09-21 thuis tegen PSV C

Heren 1

2018-03-04 thuis tegen Aegir H1
2017-10-29 thuis tegen AquAmigos H1
2017-02-05 thuis tegen De Dokkelaers H1
2016-11-13 thuis tegen DIO Etten Leur H1
2016-10-16 thuis tegen ZPC De Zeeuwse Kust H3
2016-09-18 thuis tegen De Bruinvis H1
2015-09-27 thuis tegen De Dokkelaers 1
2015-09-20 thuis tegen Gorgo 1
2015-04-19 thuis tegen De Zuidwesthoek 1

2015-03-07 thuis tegen ZVDO74 1 (film 1e partje)
2015-02-01 thuis tegen DIO 1
2014-02-23 thuis tegen De Zeeuwse Kust 2
2013-11-10 thuis tegen De Krabben 1
2013-10-26 thuis tegen De Bruinvis 1

Heren 2

2017-02-05 thuis tegen Zeester-Meerval H3
2017-01-22 thuis tegen Nautilus H1
2016-10-16 thuis tegen Gorgo H3
2016-09-18 thuis tegen Nayade Classic H2
2015-09-20 thuis Nayade Classic 3
2015-02-01 thuis DIO 2

2013-11-03 thuis tegen SBC-2000 3
2013-10-26 uit tegen DBD 2

Dames 1

2016-11-13 TRB-RES Da1 - PSV Waterpolo Da3
2016-01-24 thuis tegen AquAmigos 1
2015-10-04 thuis tegen De Zuidwesthoek 1
2013-11-02 uit tegen Hieronymus 1

Dames 2

2016-02-28 thuis tegen Nayade Clasic 1
2014-11-15 thuis tegen AquAmigos 2
2014-02-23 thuis tegen De Dokkelaers 1
2013-11-17 thuis tegen HZPC Horst 1

Dames 3

2016-11-13 thuis tegen SWNZ (SG) Da2
2016-02-28 thuis tegen De Warande 2
2016-01-24 thuis tegen De Vennen 3
2015-09-27 thuis tegen Nayade 2
2014-09-28 thuis tegen Hieronymus 1
2014-01-26 thuis tegen VZV Njord 3
2012-11-24 thuis tegen BZ&PC 1